O nas/Kontakt

O nas...

Od siedmiu lat na stronach www.lips4ever.pl pragniemy zapewnić naszym Klientkom komfort każdego dnia aby czuły się pewniejsze siebie, atrakcyjne i mogły bardziej skupić się na swoich zajęciach. Produkty Senegence , które sprowadzamy dają gwarancję nienagannego wyglądu przez wiele godzin i w każdym momencie dnia. 

Poranna kawa, narada, business lunch, wiele godzin pracy, impreza, ślub, sport..? Pomadka LipSense przetrwa z Wami wszystko! 

Najtrwalsza pomadka LipSense, nawet podczas jedzenia picia pływania, całowania, po upływie wielu godzin pozostaje na swoim miejscu a usta są cały czas są pięknie umalowane. Pomadki LipSense wraz z cieniami ShadowSense pomagają tworzyć  wizerunek kobiet i nastrój- idealną estetykę, świadomość własnej urody, pewność i swobodę w noszeniu makijażu i.. doskonałe samopoczucie. 

Produkty zostały stworzone przez Kobietę dla Kobiet. Joni Rogers-Kante (założycielka SenceGence) zwiedziła świat szukając naturalnych składników, których nie mogła znaleźć w USA. Podróże zaprowadziły ją na Wysypy Vanuatu na Płd. Pacyfiku, skąd pochodzą komponenty produktów SeneGence. Naukowcy z laboratorium SeneGence połączyli zioła i składniki naturalne ze składnikami znanymi w kosmetologii. Firma SeneGence powstała w USA. Przyświeca jej idea tworzenia w kosmetyków na bazie zdrowych ,naturalnych składników (wegańskich)  dostosowanych do potrzeb wszystkich kobiet.

Chcesz się z nami skontaktować? 

Wypełnij formularz kontaktowy:

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl